Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Modul CV k IR10/12
Modul CV k IR10/12

Podobné produkty
4 223 Kč
/
ks
3 490 Kč
bez DPH
4 223 Kč
/
ks
3 490 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží13
Modul CV k IR10/12Skladem1 077 Kč/ ks890 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Modul CV k IR 10/12 ovládány 0-10 V s 1 výstupním relé - pro připojení cirkulačního čerpadla TV
| Označení | IR 12 MODUL - 1RELÉ, 0-10V |
|---|---|
| Typ | příslušenství |
| Jednotky | ks |
| Balení | žádný |
| Rozměry balení | 2 x 9 x 6 cm |
| Hmotnost | 0,04 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |
Ke stažení



















