Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Expanzní nádoba SL500481, 500 litrů - není skladem
Expanzní nádoba SL500481, 500 litrů - není skladem

Podobné produkty
1 198 Kč
/
ks
990 Kč
bez DPH
1 198 Kč
/
ks
990 Kč
bez DPH
Skladem
1 343 Kč
/
ks
1 110 Kč
bez DPH
1 343 Kč
/
ks
1 110 Kč
bez DPH
Skladem
2 432 Kč
/
ks
2 010 Kč
bez DPH
2 432 Kč
/
ks
2 010 Kč
bez DPH
Skladem
1 537 Kč
/
ks
1 270 Kč
bez DPH
1 537 Kč
/
ks
1 270 Kč
bez DPH
Skladem
3 231 Kč
/
ks
2 670 Kč
bez DPH
3 231 Kč
/
ks
2 670 Kč
bez DPH
Skladem
5 034 Kč
/
ks
4 160 Kč
bez DPH
5 034 Kč
/
ks
4 160 Kč
bez DPH
Skladem
6 752 Kč
/
ks
5 580 Kč
bez DPH
6 752 Kč
/
ks
5 580 Kč
bez DPH
Skladem
17 061 Kč
/
ks
14 100 Kč
bez DPH
17 061 Kč
/
ks
14 100 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží8
Expanzní nádoba SL500481, 500 litrů - není sklademNení skladem26 015 Kč/ ks21 500 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Expanzní nádoba SL500 - 500 litrů - NENÍ SKLADEM
nohy, vym.vak
Expanzní nádoba určená k provozu v solárních systémech. Nádoba je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a je opatřena antikorozní povrchovou úpravou. V nádobě je nepropustná, velmi elastická membrána odolná vůči vysokým teplotám.
| Označení | EXP SL500481 |
|---|---|
| Typ | expanzní nádoba |
| Připojení | 6/4"M |
| Objem | 500 l |
| Průměr | 780 mm |
| Tlak | 8 bar |
| Jednotky | ks |
| Balení | krabice |
| Rozměry balení | 78 x 125 x 78 cm |
| Hmotnost | 102 kg |
| Typ hromadného balení | žádný |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |



















