Novinky
24.05.2018
Volné pracovní pozice
Nabízíme práci vodoinstalatérům a topenářům:
Montáž kotlů na tuhá paliva
Montáž plynových kotlů
Montáž topných systémů
Montáž vodovodních syst...
číst celé
10.05.2018
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus
Ceník náhradních dílů Regulus ke stažení zde:cenik_nahradnich_dil_Regulus.pdf
číst celé
03.11.2017
Velkoobchod pro montážní a obchodní firmy
Po provedení registrace (v pravém horním rohu našeho eshopu v sekci Nová registrace nastavíme vaší firmě velkoobchodní ceny. Žádná smlouva není tře...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Akumulační nádrž PS 500 K+
Akumulační nádrž PS 500 K+

Podobné produkty
14 036 Kč
/
ks
11 600 Kč
bez DPH
14 036 Kč
/
ks
11 600 Kč
bez DPH
Skladem
15 367 Kč
/
ks
12 700 Kč
bez DPH
15 367 Kč
/
ks
12 700 Kč
bez DPH
Skladem
17 787 Kč
/
ks
14 700 Kč
bez DPH
17 787 Kč
/
ks
14 700 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Ke stažení
- Související zboží3
Akumulační nádrž PS 500 K+Skladem12 947 Kč/ ks10 700 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Akumulační nádrž PS 500 K+
| Označení | PS 500 K+ |
|---|---|
| Typ | nádrž |
| Počet výměníků | 0 |
| Počet přírub | 0 |
| Počet návarků | 9 |
| Energetická třída | C |
| Objem | 500 l |
| Průměr | 650 mm |
| Jednotky | ks |
| Balení | paleta |
| Rozměry balení | 70 x 181 x 75 cm |
| Hmotnost | 83 kg |
| Typ hromadného balení | karton |
| Počet jednotek v hromadném balení | 1 |









